Weź udział w zabawie i zdecyduj o promocji w Xerowni przy ul. Weteranów 6

Weź udział w zabawie i zdecyduj o promocji w Xerowni przy ul. Weteranów 6
Xerownia przy ul. Wetaranów 6 w Lublinie

Punkt Xerownia przy ul. Weteranów 6 w Lublinie ruszyła z ciekawą inicjatywą. W jej ramach to studenci zdecydują, która usługa w danym miesiącu będzie w promocji.

Xerownia przy ul. Weteranów 6 (punkt xero w garażu) zajmuje się podstawowymi usługami poligraficznymi. – Wykonujemy ksero zarówno czarno-białe jak i kolorowe, wydruki laserowe oraz atramentowe. Bindujemy, laminujemy, ale przede wszystkim doradzamy i pomagamy m.in w ustawieniu prawidłowego wydruku – mówi nowa właścicielka.

Xerownia przygotowała dla studentów ciekawą promocję. To oni co miesiąc będą mogli zdecydować, która usługa będzie w promocji. Aby zagłosować należy wziąć udział w ankiecie na oficjalnej stronie Xerowni na Facebooku – KLIKNIJ TUTAJ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ.

Dodatkowo za polubienie Xerowni na Facebooku jest 10% zniżki ważnej za każdym razem przez cały październik.

Xerownia przy ul. Wetaranów 6 w Lublinie


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.