Weszli siłą do mieszkania i dotkliwie pobili właściciela. Zabrali portfel i telefon

kajdanki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. POLICJA

Policjanci zatrzymali dwóch sprawców, którzy weszli do mieszkania na terenie gm. Annopol i dotkliwie pobili jego właściciela. Zabrali mu portfel z pieniędzmi i telefon. Chwilę później zostali zatrzymani.

Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości na terenie gminy Annopol. Policjanci zostali powiadomieni o rozboju dokonanym na mieszkańcu. Z informacji wynikało, że dwaj sprawcy weszli do mieszkania poszkodowanego, dotkliwie pobili mężczyznę, a następnie zabrali mu portfel z pieniędzmi i dokumentami oraz telefon komórkowy.

Tuż po zawiadomieniu policjanci zatrzymali podejrzewanych o dokonanie napadu mężczyzn oraz dokonali przeszukań zajmowanych przez nich pomieszczeń celem odzyskania zabranych poszkodowanemu rzeczy.

Zatrzymani to 44 i 33-letni mężczyźni mieszkańcy gminy Annopol. W takcie czynności przyznali się do dokonania rozboju i wskazali miejsca, gdzie znajdowały się przedmioty zabrane w trakcie napaści.

Decyzją Sądu Rejonowego w Kraśniku zostali aresztowani na 3 miesiące, za dokonanie rozboju grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.