Wędkarz stracił równowagę i wypadł z łódki do lodowatej wody

Ratownicy medyczni
fot. KPP Parczew

Całe zdarzenie zauważył świadek, który zaalarmował służby. Na miejscu interweniowali strażacy oraz parczewscy policjanci. Wyciągnięty z lodowatej wody był bardzo zziębnięty. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Świadek zaalarmował służby

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek przed południem na zbiorniku wodnym w miejscowości Podedworze. 45-latek wypłynął łódką na środek zbiornika wodnego. W trakcie łowienia ryb nagle stracił równowagę i wypadł z łódki do lodowatej wody. Mężczyzna próbował samodzielnie odwrócić łódkę. Będący na miejscu świadek zdarzenia widząc całą sytuację, powiadomił dyżurnego parczewskiej komendy.

Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy przybyli jednoczenie ze strażakami OSP Podedworze. 45-latek był zanurzony w wodzie do pasa.

Szczęśliwie, 45-latek został przetransportowany do łodzi strażaków. Po zbadaniu przez ratowników medycznych okazało się, że nie wymaga hospitalizacji – informuje sierżant sztabowy Anna Borowik

strażacy w łódce na wodzie
fot. KPP Parczew

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.