Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 – Chełm: kto wystąpi? DARMOWE BILETY

Wakacyjna trasa dwójki w Chełmie
Wakacyjna trasa dwójki w Chełmie | fot. Miasto Chełm

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 22 sierpnia odbędzie się w Chełmie. Szczegółowe informacje na temat tego, kto zagra na Wakacyjnej Trasie Dwójki w Chełmie 2021 i gdzie dostać bilety, można znaleźć poniżej.

Wakacyjna Trasa Dwójki „Lato muzyka zabawa” 2021 – Chełm 22.08.2021: BILETY. Kto wystąpi na koncercie? O której godzinie się rozpocznie? Gdzie oglądać w telewizji? Odpowiadamy na pojawiające się pytania oraz przedstawiamy szczegółowy program koncertu w Chełmie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021: Chełm – kto wystąpi na koncercie 22.08?

Wiele osób szuka informacji na temat tego, kto wystąpi na Wakacyjnej Trasie Dwójki w Chełmie 2021. Mamy bardzo dobre wiadomości – wszystkie szczegóły są już znane. Wiadomo, że na scenie pojawią się następujący artyści: Halina Frąckowiak, Edyta Górniak, Wiktoria & Julia, Ryszard Makowski, Weekend, Marien, Norbi i Bayera.

Wakacyjna Trasa Dwójki w Chełmie 22.08.2021 – BILETY

BILETY na koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki w Chełmie są darmowe. Zarezerwować je można na stronie worldmedia.pl/bilety klikając w niebieskie pole 'zarezerwuj zaproszenie’ od poniedziałku – 16 sierpnia od godz. 12:00.

Aktualizacja: Bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki 2021 w Chełmie. Padła strona do rezerwacji wejściówek

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego należy spieszyć się z pobraniem darmowej wejściówki! Koncert Lato, muzyka, zabawa w Chełmie już w niedzielę 22 sierpnia, natomiast transmisja telewizyjna jak zawsze w TVP2 o godzinie 20:00.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Chciala bym zarezerwowac wejsciuwke na wakacyjna trase z dwojka w chelmie i nie moge gdzie mozna zarezerwowac?

  2. Jakie wejściówki. 16.08. miały być od 12.00 . Chwilę przed 12 wystąpił błąd strony, a jak strona zaczęła normalnie chodzić( za jakieś 40 minuty) to już było brak wejściówek. Dziwnie mi to śmierdzi.