Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 – Chełm. Bilety na koncert. Po ile i czy są dostępne?

Wakacyjna trasa dwójki w Chełmie
Wakacyjna trasa dwójki w Chełmie | fot. Miasto Chełm

Chełm znalazł się na trasie tegorocznej Wakacyjnej Trasy Dwójki pod hasłem „Lato, muzyka, zabawa”. Wstęp na koncert jest darmowy. Trzeba jednak dokonać rezerwacji, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 – Chełm

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 – Chełm. Kiedy i o której oglądać koncert Lato, muzyka, zabawa? Już wiadomo, że na tegorocznej trasie Wakacyjnej Trasy Dwójki znalazł się ponownie Chełm. W Amfiteatrze Kumowa Dolina koncert z cyklu „Lato, muzyka, zabawa” odbędzie się 22 sierpnia. Jak na razie nie wiadomo, kto dokładnie pojawi się na scenie podczas koncertu w Chełmie – Telewizja Polska ma podać tę informację po koncercie w Ostródzie (15.08).

Podobnie jak w ubiegłym roku ilość widzów, którzy będą mogli zasiąść w Amfiteatrze, będzie mocno ograniczona. Trzeba będzie dokonać rezerwacji bezpłatnego biletu na stronie internetowej bilety.tvp.pl. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku darmowe wejściówki rozeszły się w kilka minut > Wakacyjna trasa Dwójki w Chełmie. Biletów już nie ma, rozeszły się w kilka minut

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Mnie będzie się dane bawić na kanapie przed telewizorem, ale i tak czuję że to będzie niezapomniany wieczór 🙂