W żłobie leży i nie chce wyjść. Pijana 42-latka nie chciała opuścić bożonarodzeniowej szopki

Pijana 42-latka nie chciała opuścić bożonarodzeniowej szopki | fot. Policja Mazowiecka

Pijana 42-latka nie chciała opuścić bożonarodzeniowej szopki. Tłumaczyła, że chciała posiedzieć w żłóbku i przykryć siankiem małego Jezusa, ale niechcący urwała lewą dłoń królowi Baltazarowi.

Do zdarzenia doszło w nocy z 19 na 20 grudnia w Wyszkowie (woj. mazowieckie). Operator miejskiego monitoringu zauważył, że w wewnątrz bożonarodzeniowej szopki znajdują się dwie osoby – w ciągu kilku minut na miejscu zjawiła się policja.

Jak się później na miejscu okazało, przed przyjazdem mundurowych, usiłował interweniować 26-letni wyszkowianin, który przechodził obok i zauważył siedzącą w szopce kobietę. Mężczyzna kilkakrotnie prosił, aby ta wyszła ze stajenki – ta jednak stawiała opór i nie chciała wyjść.

Policjanci przewieźli kobietę do jednostki policji, gdzie została zbadana na zawartość alkoholu. Badanie wykazało w organizmie 42-latki ponad 2 promile.

Następnego dnia kobieta niewiele pamiętała co się działo w nocy. Tłumaczyła policjantom, że chciała w zimową mroźną noc posiedzieć w żłóbku, przykryć siankiem małego Jezusa, ale niechcący uszkodziła lewą dłoń królowi Baltazarowi, którego przewróciła.

Jak się okazało, 42-latka jest dobrze znana policjantom z wielu interwencji. Kobieta była m.in. zatrzymywana do wytrzeźwienia, leżała już na chodniku, torowisku, w żywopłocie, spożywała alkohol w miejscach objętych zakazem czy awanturowała się na ulicach.

Kobieta za swoje postępowanie teraz odpowie przed sądem. Grozi jej kara aresztu oraz wysoka grzywna.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.