W Zamościu ruszyły przygotowania do uruchomienia lodowiska

Przygotowanie lodowiska na Rynku Wielkim w Zamościu | fot. nadesłane

Z początkiem grudnia w Zamościu ma ruszyć sztuczne lodowisko, które tradycyjnie będzie usytuowane na Rynku Wielkim w Zamościu.

W Zamościu ruszyły przygotowania do uruchomienia lodowiska na Rynku Wielkim przed budynkiem ratusza. Do budowy lodowiska zostanie zużyte 160 ton piachu.

Zamojski Ośrodek Sportu i Rekreacji planuje rozpoczęcie łyżwowego sezonu 6 grudnia. Aby lodowisko zaczęło działać, temperatury muszą być minusowe.

Za 45-minutowy bilet ulgowy zapłacimy 7 zł (4 zł dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny), a za ulgowy 6 zł (4 dla posiadaczy KDP). Na miejscu będzie możliwość wypożyczenia łyżew.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.