W Wigilię 24 grudnia nie będzie godzin dla seniorów w sklepach

piotr i paweł
Sklepy Piotr i Paweł | fot. piotripawel.pl

W Wigilię 24 grudnia 2020 nie obowiązują godziny dla seniorów. Sklepy będą czynne krócej, a handel może być prowadzony tylko do godziny 14.00.

Godziny dla seniorów obowiązują od października. Są to specjalne godziny pozwalające dokonywać zakupów w dni powszednie w godzinach 10-12 tylko osobom powyżej 60. roku życia. Godziny dla seniorów obowiązują w sklepach spożywczych, aptekach i drogeriach.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów godziny dla seniorów nie będą wyjątkowo obowiązywać w Wigilię 24 grudnia 2020. W Wigilię wszystkie sklepy i galerie handlowe będą mogły być otwarte maksymalnie do godz. 14.00.

POWIĄZANE: Godziny dla seniorów zmienią swoją formę? Zamiast godzin specjalne kasy

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.