W trakcie policyjnego pościgu wyskoczył z jadącego samochodu i zaczął uciekać pieszo

120 71548
Zdjęcie ilustracyjne | fot. POLICJA

Iście kaskaderską scenę odegrał mężczyzna, który uciekał przed policyjnym pościgiem. Wyskoczył z jadącego samochodu i zaczął uciekać pieszo. Daleko nie pobiegł, bo po chwili już był w rękach policji.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór w okolicach miejscowości Tereszpol, w powiecie biłgorajskim. Policjanci zostali poinformował o tym, że może tam poruszać się kierowca samochodu marki Nissan, który może znajdować się pod wpływem alkoholu. Natychmiast we wskazany rejon zostali skierowani policjanci.

Pomiędzy miejscowościami Górecko Stare i Tereszpol Kukiełki mundurowi zauważyli opisywany pojazd. Kiedy policjanci podali kierowcy sygnał do zatrzymania się, ten zlekceważył polecenie i rozpoczął ucieczkę. Pościg za kierowcą nissana prowadzony był przez kilka kilometrów.

W pewnym momencie kierowca w trakcie jazdy wyskoczył z samochodu i zaczął uciekać pieszo w kierunku lasu. Po kilkudziesięciu metrach został zatrzymany przez policjantów. Jak ustalili policjanci, był to 38-letni mieszkaniec gminy Zwierzyniec.

Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. W pojeździe oprócz niego znajdowało się dwóch mężczyzn, mieszkańców gminy Zwierzyniec, którzy również znajdowali się w stanie po użyciu alkoholu.

Teraz 38-latkowi może grozić do 5 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.