W środku nocy leżał przed blokiem. Mężczyzna nie dawał oznak życia, lekarz stwierdził jego zgon

Radiowóz policji na sygnale
Radiowóz policji na sygnale | fot. Dominik Wąsik

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 73-letniego mężczyzny, którego zwłoki ujawniono w nocy z wtorku na środę przed jednym z bloków przy ul. Pana Balcera. Śledczy wykluczyli, by do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

W nocy wypadł z okna mieszkania

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę (28/29.03) przy ul. Pana Balcera w Lublinie. Na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie od jednego z mieszkańców o ujawnieniu przed blokiem starszego mężczyzny, który nie dawał oznak życia.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 73-letniego mężczyzny. Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna zginął kilka godzin przed tym, jak został odnaleziony. Policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wypadł z okna mieszkania na pierwszym piętrze. Wykluczono, by do śmierci 73-latka mogły przyczynić się osoby trzecie. Ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.