W środę w Lublinie słychać było odgłosy wybuchów i wystrzałów. Co to było?

wybuchy lublin
Wybuchy słyszalne w Lublinie

Wielu mieszkańców Lublina słyszało w środowy wieczór dziwne odgłosy, które przypominały huk wybuchów i wystrzałów. Skąd pochodziły tajemnicze wybuchy?

Dziwne odgłosy wybuchów było słychać w kilku rejonach naszego miasta. Zostaliśmy zasypani przez naszych Czytelników pytaniami o źródło pochodzenia tych „wybuchów”. Początkowo mieliśmy problem z lokalizacją dźwięku, lecz po nadesłaniu przez mieszkańców do naszej redakcji kilku nagrań sprawa szybko się wyjaśniła.

Źródłem słyszalnych wybuchów był kilkuminutowy pokaz fajerwerków puszczany z terenu Areny Lublin. Zwróciliśmy się do zarządcy obiektu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji 'Bystrzyca’ o weryfikację tego zdarzenia. – Wczoraj na Arenie odbywała się prywatna impreza, której elementem były fajerwerki” – odpowiada Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR w Lublinie.

>>> Aktualizacja: Powiedziała TAK! Zaręczyny na stadionie Arena Lublin zakończone pokazem fajerwerków

Nadesłane nagrania

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.