Powiedziała „TAK”! Zaręczyny na stadionie Arena Lublin zakończone pokazem fajerwerków

Zaręczyny na stadionie Arena Lublin | fot. MOSiR

Tego jeszcze nie było: 3 czerwca 2020 roku na długo pozostanie w pamięci pary, która postanowiła przypieczętować swoją miłość na… środku murawy Areny Lublin!

Przypomnijmy, że kilka godzin temu pisaliśmy o wybuchach, które można było usłyszeć w środowy wieczór w wielu rejonach naszego miasta. Jak się okazało, wybuchy pochodziły z terenu Areny Lublin, gdzie zorganizowano pokaz fajerwerków.

Po skierowaniu do zarządcy obiektu zapytania o weryfikację tych informacji otrzymaliśmy odpowiedź, że stadion był wynajęty do celów organizacji prywatnej imprezy, której elementem były fajerwerki.

Godzinę po opublikowaniu naszego tekstu na profilu stadionu Arena Lublin na facebooku pojawiła się informacja o organizowanej wczoraj imprezie. Jak się okazało były to… zaręczyny!

Młody mężczyzna na środku murawy Areny Lublin w blasku jupiterów postanowił oświadczyć się swojej wybrance w tym wyjątkowym miejscu. Kobieta powiedziała TAK! Był stres, były łzy szczęścia. Po zaręczynach była kolacja we dwoje i pokaz fajerwerków, który usłyszało i zauważyło wielu mieszkańców Lublina. ZOBACZ NAGRANIA >>> TUTAJ

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Cudownie. Życzę jeszcze nocy poślubnej na murawie na środku boiska Areny…