W sobotę biegacze opanują ulice Lublina. Sprawdź, które ulice będą zamknięte i objazdy dla komunikacji miejskiej

8. PKO Półmaraton Lubelski
8. PKO Półmaraton Lubelski | fot. materiały organizatora

W sobotę 4 czerwca odbędzie się tegoroczne edycje 9. PKO Półmaratonu Solidarności oraz 29. Biegu Solidarności „Lubelski Lipiec 80”. Imprezy przyciągająca setki fanów biegania spowoduje utrudnienia dla zmotoryzowanych i pasażerów. Niektóre ulice będą zamknięte do południa.

Biegi w Lublinie 4 czerwca

W związku z organizacją 9. PKO Półmaratonu Solidarności oraz 29. Biegu Solidarności „Lubelski Lipiec 1980” organizatorzy biegów informują, że w sobotę 4 czerwca zostaną całkowicie zamknięte dla ruchu samochodowego następujące ulice Świdnika i Lublina.

Świdnik: od godz. 8:50 Lotników Polskich, Niepodległości, Kosynierów, Gen Maczka, Armii Krajowej, Kusocińskiego, Klonowa, Wyszyńskiego, węzeł S-17 Lotników Polskich, Piasecka w kierunku Lublina – Kalinówka. Utrudnienia potrwają do godz. 9:30.

Lublin: od godz. 7:00 do godz. 9:00 zamknięte będą ul. Królewska, Wyszyńskiego, Zamojska, Unii Lubelskiej, Rondo Lubelskiego Lipca 80, al. Zygmuntowskie. W godz. od 8:30 do godz. 11:30 zamknięte będą ulice Piasecka, Kalinówka, Józefa Franczaka „Lalka”, Droga Męczenników Majdanka, Fabryczna, Rondo Lubelskiego Lipca ’80, al. Zygmuntowskie.

Szczegóły dotyczące utrudnień i objazdów komunikacji miejskiej: Szykuje się drogowy paraliż w Lublinie. Jeden dzień, dwie imprezy biegowe – sprawdź, jakie ulice będą zamknięte

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.