W przyszłym tygodniu otwarcie nowego sklepu przy wjeździe do Lublina. Z okazji otwarcia specjalne promocje

ALDI przy ul. Piaseckiej w Świdniku
ALDI przy ul. Piaseckiej w Świdniku | fot. Dominik Wąsik

Mamy dobrą informację dla mieszkańców Felina i okolicy. Wiadomo już, kiedy odbędzie się otwarcie sklepu ALDI przy ul. Piaseckiej. Mieszkańcy dzielnicy i Kalinówki już od przyszłej środy będą mogli robić zakupy w nowym sklepie. Na klientów czekać będą również atrakcyjne promocje.

Otwarcie ALDI przy ul. Piaseckiej w Świdniku

Nowy sklep niemieckiej sieci ALDI mieści się przy ul. Piaseckiej 2 w Świdniku, tuż przy wjeździe do Lublina. Otwarcie zaplanowano w środę, 30 listopada, o godzinie 6:00. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00. W niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Pierwszy sklep ALDI w Świdniku przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów, wyposażając je w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Do dyspozycji kierowców jest duży parking.

Podczas otwarcia ALDI przy ul. Piaseckiej klientów czekać będą promocje. W dniach 30.11-3.12.2022 obowiązywać będzie specjalna gazetka promocyjna z okazji otwarcia – obniżka cen produktów spożywczych oraz rabaty na artykuły dla domu.

Dalsza część tekstu pod zdjęciem

ALDI przy ul. Piaseckiej w Świdniku
ALDI przy ul. Piaseckiej w Świdniku | fot. Dominik Wąsik

Przypomnimy, że jeszcze w tym roku powinien otworzyć się kolejny sklep ALDI, tym razem w Lublinie. W ostatnich dniach zajrzeliśmy na plac budowy przy ul. Jana Pawła II, gdzie powstaje. Zobacz: Znana sieć buduje nowy sklep w Lublinie

ALDI w Polsce posiada ponad 220 sklepów i zatrudnia blisko 4 tys. pracowników.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.