Znana sieć buduje nowy sklep w Lublinie

Budowa Aldi przy ul. Jana Pawła II, w sąsiedztwie Agata Meble
Budowa Aldi przy ul. Jana Pawła II, w sąsiedztwie Agata Meble | fot. Dominik Wąsik

ALDI kontynuuje ekspansję w Lublinie. Budowa czwartego sklepu tej sieci powoli dobiega końca. W tej części miasta nie ma jeszcze marketu ALDI. Otwarcie prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

ALDI przy Jana Pawła II

Będzie to już czwarty sklep sieci ALDI w Lublinie. Pierwszy został otwarty w październiku 2021 przy ul. Ireny Sendlerowej, drugi w grudniu 2021 r. przy al. Spółdzielczości Pracy. Trzeci sklep rozpoczął swoją działalność w lutym tego roku przy ul. Nałkowskich.

Najnowszy obiekt ALDI w Lublinie powstaje przy ul. Jana Pawła II, w sąsiedztwie sklepu meblowego Agata Meble i nowo powstającego parku handlowego Węglin Retail Park. Z informacji, do jakich dotarliśmy, wynika, że prace zakończyć mają się w najbliższych tygodniach, a sklep ma się otworzyć jeszcze w tym roku.

Dalsza część tekstu pod zdjęciem

Budowa Aldi przy ul. Jana Pawła II, w sąsiedztwie Agata Meble
Budowa Aldi przy ul. Jana Pawła II, w sąsiedztwie Agata Meble | fot. Dominik Wąsik

Obok sklepu powstaje również budynek restauracji. Początkowo podejrzewaliśmy, że będzie to kolejna restauracja KFC, lecz teraz się okazało, że byliśmy w błędzie. Do nowego lokalu przeniesie się restauracja Bombardino Trattoria, który obecnie działa w pobliskim biurowcu przy ul. Gęsiej.

Nowy lokal restauracji Bombardino Trattoria
Nowy lokal restauracji Bombardino Trattoria | fot. Dominik Wąsik

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. No to super❗
  Polacy będą pracować w obozach pracy zwanych dyskontami, tam też wydawać zarobionee pieniądze, a politycy i celebryci będą siedzieć w domu czekając na dostawę towaru, jeździć służbowymi suvami na baterie i zwiedzać obce kraje…
  Właśnie tak jest teraz na Białorusi…
  W KTÓRĄ STRONĘ MY IDZIEMY⁉️

 2. No i po co je budujecie? Szkoda pieniędzy bo ten na Nałkowskich cały czas stoi pusty,ludzi jak na lekarstwo, góra 5 osób plącze się po sklepie ..

 3. @Poinformowany
  Numer cztery będzie tu na ul. Jana Pawła II. Ten, o którym mówisz, jest już w granicach administracyjnych Świdnika.

 4. Ale żeby nie denerwować,Spotted utaił informację że planują dzięki temu sklepowi utworzyć kolejną sygnalizację świetlną na Jana Pawła.

 5. Żeby tam dojść to trzeba zrobić przejście dla pieszych przez ulicę Jana Pawła z pobliskiego osiedla. Inaczej nie wróżę sklepowi powodzenia.

 6. Zbudowaliby, wkońcu, na Lubelszczyźnie sklep NETTO a nie tą tandetną podróbkę Lidla…