W przyszłym miesiącu otwarcie pierwszego sklepu Aldi w Lublinie. Będą promocje

Budowa sklepu Aldi przy ul. Sendlerowej (Poligonowa) w Lublinie
Budowa sklepu Aldi przy ul. Sendlerowej (Poligonowa) w Lublinie | fot. yacax / skyscrapercity.com

Na początku października otworzy się pierwszy sklep Aldi w Lublinie przy ul. Sendlerowej. W budowie są kolejne dwa sklepy.

Otwarcie Aldi przy ul. Poligonowej i ul. Sendlerowej

Jeszcze w tym roku w Lublinie będzie działał pierwszy Aldi, przy ul. Sendlerowej (skrzyżowanie z ul. Poligonową i ul. Zelwerowicza). Będzie to pierwszy sklep niemieckiej sieci dyskontów w mieście i jednocześnie pierwszy na Lubelszczyźnie.

Sieć nie komunikuje jeszcze oficjalnie daty otwarcia sklepu przy ul. Sendlerowej. Jak ustaliliśmy, będzie to pierwsza połowa października: 6 października lub 13 października.

„Obecnie w Lublinie trwają prace budowlane przy trzech sklepach, a pierwsze otwarcie planujemy jesienią tego roku” – mówi Dominika Juszczyk, menadżer ds. komunikacji i PR w ALDI Polska.

Kolejne dwa sklepy powstają przy skrzyżowaniu ul. Do Dysa i al. Spółdzielczości Pracy oraz ul. Romera. Czwarty sklep Aldi w Lublinie jest planowany na terenie Węglin Parku.

Z okazji otwarcia Aldi przy ul. Sendlerowej na klientów będą czekać promocje sięgające nawet -50 proc. na wszystkie produkty marek własnych Aldi oraz upominki w postaci toreb wypełnionych produktami Aldi. Na upominki będą mogli liczyć klienci, którzy w dniu otwarcia dokonają zakupów na kwotę 100 zł. Ilość toreb z zakupami będzie ograniczona.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czy to następny wielkopowierzchniowy sklep z zagranicznym kapitale. , który nie będzie płacił podatków w Polsce, ale chętnie wyciągnie rękę po dotacje od Państwa Polskiego? Tak właśnie robią do tej pory hipermarkety .

  2. to nie hipermarket, deklu, tylko dyskont. rozmiar w okolicach lidla lub biedronki. zdecydowanie nie hipermarket