W piątek w dzielnicy Głusk odbędzie się wyjątkowy festyn z atrakcjami dla najmłodszych, koncertami i potańcówką

Potańcówka na placu Litewskim z Maciejową Kapelą
Potańcówka na placu Litewskim z Maciejową Kapelą | fot. Dominik Wąsik

W piątek, 21 czerwca na placu przed OSP Głusk odbędzie się Wielki Festyn Rodzinny. Wstęp wolny!

Wielki Festyn Rodzinny w dzielnicy Głusk

Wielki Festyn Rodzinny odbędzie się w piątek, 21 czerwca od godz. 14:00 na placu przed budynkiem Ochotniczej Straży Pożarnej Głusk-Lublin przy ul. Głuskiej w Lublinie. W programie wydarzenia przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych, w tym m.in. animacje, tatuaże i dmuchańce. Na terenie wydarzenia stanął foodtrucki, które będą serwować przekąski.

„W programie festynu przewidujemy liczne atrakcje dla całych rodzin. Nie przegap okazji do wspólnej zabawy i integracji z sąsiadami. Zabierzcie swoje rodziny, przyjaciół i znajomych – czeka na Was mnóstwo radości i niespodzianek” – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Głównym punktem programu są koncerty połączone z potańcówką. O godz. 17:00 dla publiczności wystąpi Maciejowa Kapela – zespół, w którego repertuarze znajdziemy zarówno szlagiery miejskiego folkloru – głównie z Warszawy i Lwowa, jak i piosenki z przedwojennych filmów i rewii.

Tuż po nich, o godz. 18:30 wystąpi Warszawsko-Lubelska Orkiestra Dęta, która kontynuuje tradycje gry do tańca wiejskich orkiestr dętych z Lubelszczyzny i Roztocza. Wstęp na to wydarzenia jest bezpłatny.

Organizatorami wydarzenia są:

  • Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice
  • Rada Dzielnicy Głusk
  • Rada Dzielnicy Abramowice
  • OSP Głusk
  • MDP Głusk

ZDJĘCIA

Wielki Festyn Rodzinny w dzielnicy Głusk - plakat
Wielki Festyn Rodzinny w dzielnicy Głusk – plakat | materiały organizatora

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.