W piątek policyjne kontrole „Narkotyki i alkohol”. Na drogach będzie można spotkać więcej patroli

Policjanci z drogówki
Policjanci z drogówki | fot. Dominik Wąsik

W piątek na drogach województwa lubelskiego będzie można spotkać więcej patroli policji. Ma to związek z zaplanowaną przez nich akcją „Narkotyki i alkohol”.

Akcja policji na drogach 3 czerwca

„Alkohol i narkotyki to akcja, którą przeprowadzimy w najbliższy piątek na drogach całego województwa. Będziemy sprawdzać stan trzeźwości kierujących oraz testować na zawartość narkotyków. Reagować będziemy również na niezgodne z prawem zachowania na drodze” – mówi sierż. szt. Jadwiga Kowalczuk z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Jak tłumaczą policjanci, głównym celem działań „Alkohol i narkotyki” jest poprawa bezpieczeństwa na drogach. Kierujący muszą się liczyć ze zwiększoną liczbą kontroli oraz policyjnych patroli, także w nieoznakowanych radiowozach. Akcja będzie organizowana na terenie całego województwa lubelskiego.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.