W Nowym Kinie: film + impro z muzyką na żywo

W Nowym Kinie: film + impro z muzyką na żywo
Fot. Materiał organizatora

Film połączony z teatralną improwizacją i muzyką na żywo? Tak! Takiego wyzwania podejmą się po raz kolejny Poławiacze Pereł Improv Teatr, mierząc się z nieznanym im wcześniej filmem.

Pokaz filmowy połączony ze spektaklem improwizowanym

Żaden z aktorów nie wie, jaki tym razem film przygotują dla nich członkowie Kinoteatru Projekt. W kluczowym momencie projekcja zostanie przerwana, a dalsze losy bohaterów filmu oddane w ręce aktorów improv oraz akompaniującym im muzykom.

Do działania przystępują prosto 'z marszu’, wcześniej mają jedynie możliwość zapoznania się z wyglądem kluczowych postaci. Gdy swoją improwizację uznają za zakończoną, obejrzymy oryginalną pointę filmu.

Jak Poławiacze poprowadzą akcję? Jakie alternatywne zakończenie wyimprowizują? Jeśli chcecie zobaczyć, jak postaci z filmu wychodzą na deski teatralne – zapraszamy!

Bilety dostępne w kasie CK i online.

W Nowym Kinie: film + impro z muzyką na żywo
20 lipca, godz. 21:00
Wirydarz CK

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.