W niedzielę pokazy uzbrojenia wojskowego. Sprawdź, gdzie zawita wojsko

Piknik wojskowy organizowany przez 12. Brygadę Zmechanizowaną ze Szczecina | fot. por. Błażej Łukaszewski

12. Brygada Zmechanizowana ze Szczecina zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w niedzielnych piknikach wojskowych, na których odbędzie się pokaz uzbrojenia i sprzętu wojskowego.

12. Brygada Zmechanizowana imienia generała broni Józefa Hallera ze Szczecina jest jedną z największych, najlepiej wyszkolonych i najnowocześniejszych jednostek Wojsk Lądowych, dlatego zamierza zaprezentować mieszkańcom województwa lubelskiego swoje innowacyjne uzbrojenie.

Pokazy uzbrojenia i sprzętu wojskowego zostaną zorganizowane przez „Błękitną” Brygadę w niedzielę 24 marca Kazimierzu Dolnym (parking przy ul. dr T. Tyszkiewicza), Opolu Lubelskim (Targowisko Miejskie) i Puławach (Plac Fryderyka Chopina).

„Od godziny 10:00 do 15:00 każdy będzie mógł zobaczyć nowoczesne uzbrojenie 12 Brygady: kołowy transporter opancerzony Rosomak, Wóz Rozpoznania Technicznego, Wóz Ewakuacji Medycznej, zestaw przeciwlotniczy Hibneryt czy broń drużyny piechoty zmotoryzowanej” – mówi por. Błażej Łukaszewski z 12. Brygady Zmechanizowanej ze Szczecina.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.