W niedzielę Orszak Świętego Mikołaja. Barwny korowód ulicami Lublina, koncerty, kiermasz, prezenty [PROGRAM]

Orszak Świętego Mikołaja przejdzie w niedzielę ulicami Lublina
Orszak Świętego Mikołaja przejdzie w niedzielę ulicami Lublina | materiały organizatora

W niedzielę, 3 grudnia ulicami Lublina przejdzie Orszak Świętego Mikołaja. Na placu kościelnym na Czwartku zaplanowano wiele atrakcji, w tym koncerty, kiermasz, czy gry i zabawy dla najmłodszych.

Orszak Świętego Mikołaja Lublin 2023

Zbiórka uczestników Orszaku Świętego Mikołaja odbędzie się tradycyjne na Rynku Starego Miasta. Następnie barwny korowód ze św. Mikołajem na czele przejdzie w kierunku kościoła Św. Mikołaja na wzgórzu Czwartek. Tam odbędą się pozostałe zaplanowane atrakcje.

W programie m.in. występ Full Spirit i Moniki Kowalczyk, jarmark i kiermasz św. Mikołaja, gry i zabawy edukacyjne, konkursy z nagrodami, gry i zabawy z Ciotką Dorotą, loteria fantowa, czy przekazanie przez św. Mikołaja prezentów wszystkim dzieciom.

Punktem kulminacyjnym Orszaku będzie pokaz sztucznych ogni, który zaplanowano na godz. 16:00.

Trasa Orszaku św. Mikołaja

Orszak Świętego Mikołaja w formie procesji około godz. 14:35 przejdzie trasą: Rynek – ul. Bramowa – Brama Krakowska – ul. Lubartowska – ul. Czwartek – ul. Szkolna – ul. ks. Michała Słowikowskiego – plac kościelny Parafii pw. św. Mikołaja.

Przejście korowodu spowoduje chwilowe utrudnienia w ruchu. Utrudnienia zakończą się około godz. 15:00. Nad bezpieczeństwem uczestników będą dbać policjanci, którzy zabezpieczą trasę orszaku.

Redakcja Spotted Lublin objęła patronat medialny nad tym wydarzeniem. Serdecznie zapraszamy!

Orszak Świętego Mikołaja w Lublinie 2023 - PLAKAT
Orszak Świętego Mikołaja w Lublinie 2023 – PLAKAT | materiały organizatora

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.