W miejscu zamkniętych restauracji i lokali otwierają się nowe miejsca. Co słychać na deptaku?

Kawiarnia The White Bear Coffee przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie
Kawiarnia The White Bear Coffee przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Tylko przy Krakowskim Przedmieściu w ostatnim czasie zamknęło się kilka restauracji i lokali. Zwolnione miejsca nie stały puste długo, bo właśnie w każdym z nich prowadzone są remonty. Oznacza to przygotowania do otwarcia nowych miejsc.

Powiązane:

W Lublinie otwierają się nowe restauracje i lokale

Idąc po deptaku od strony Placu Litewskiego, trafiamy na adres Krakowskie Przedmieście 34. Jeszcze niedawno działała tu restauracja. Obecnie trwa remont lokalu, w którym otworzy się kawiarnia franczyzowa z miśkiem. Mowa o White Bear Coffee. Podstawą menu jest kawa z rzemieślniczej palarni the White Bear, serwowana w formie espresso, klasycznych kaw mlecznych lub przelewów. Do tego kilkanaście propozycji sezonowych, ciasta, desery śniadaniowe, gofry i kanapki.

White Bear Coffee Krakowskie Przedmieście 34 w Lublinie
White Bear Coffee Krakowskie Przedmieście 34 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Kilka kamienic dalej, pomiędzy kebabem Habiby a amerykańskim pubem Dirty Joe trwają prace remontowe w lokalu przy Krakowskim Przedmieściu 28, gdzie wcześniej działały Lody Ciasta Dor. Na ten moment nie udało nam się jeszcze ustalić, jaki lokal otworzy się w tym miejscu.

Remont lokali w kamienicy Krakowskie Przedmieście 28
Remont lokali w kamienicy Krakowskie Przedmieście 28 | fot. Dominik Wąsik

W niedawno zamkniętej restauracji Vanilla Cafe na razie nic się nie dzieje. W lokalu nadal jest wyposażenie poprzedniej restauracji. W sąsiedniej kamienicy, w której działa bistro Pelier, również trwają prace remontowe. Chodzi o lokal przy Krakowskim Przedmieściu 10 po dawnej placówce ING. Lokal jest przygotowywany pod sklep.

Powiązane:

Remont lokalu po placówce ING Krakowskie Przedmieście 10 w Lublinie
Remont lokalu po placówce ING Krakowskie Przedmieście 10 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Ostatnim miejscem przy deptaku, gdzie obecnie są również prowadzone prace to lokal przy Krakowskim Przedmieściu 8 po dawnej restauracji Jimmy’s Art Grill i poprzednim kebabie Paprika. Lokal jest już prawie gotowy, a w ostatnich dniach pojawił się szyld. W tym miejscu otworzy się Dostana Kebab.

Dostana Kebab w kamienicy Krakowskie Przedmieście 8 w Lublinie
Dostana Kebab w kamienicy Krakowskie Przedmieście 8 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.