W marcu odebrał prawo jazdy. Kierowca BMW właśnie je stracił

68 114313

18-letni kierowca BMW prawo jazdy miał od zaledwie siedmiu miesięcy. W piątek zatrzymali mu je policjanci za spowodowanie groźnej kolizji.

 

Do zdarzenia doszło w piątek w miejscowości Mełgiew (pow. świdnicki). Policjanci ustalili, że kierujący BMW 18-latek jechał za szybko i na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzy w drzewo. W pojeździe poza kierującym była jego 18-letnia koleżanka. Na szczęście nikomu się nic nie stało. Uszkodzeniu uległ tylko pojazd.

 

– Jak się okazało, uprawnienia do kierowania 18-latek uzyskał w marcu. Młody mężczyzna był już karany za przekroczenie prędkości. Na miejscu podczas przeprowadzania czynności wykazywał lekceważący stosunek do przepisów prawa ruchu drogowego – mówi mł. asp. Elwira Domaradzka.

 

Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy za popełnione wykroczenie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.