W maju wszystkie chętne osoby otrzymają skierowanie na szczepienie

Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz Morawiecki | fot. Adam Guz, KPRM

W maju wszystkie chętne i pełnoletnie osoby otrzymają skierowanie i będą mogły zapisać się na szczepienie – zapowiedział premier Mateusz Morawiecki na poniedziałkowej konferencji prasowej.

Skierowanie na szczepienie dla wszystkich chętnych

W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki był z wizytą w Legnicy (woj. dolnośląskie), gdzie uruchomiono punkt szczepień powszechnych. Początkowo w każdym województwie powstanie jeden punkt szczepień powszechnych – będą funkcjonować w 16 miejscowościach, m.in. w Bydgoszczy, Legnicy, Koszalinie czy Kraśniku.

„Jesteśmy dzisiaj w newralgicznym momencie procesu szczepień. Do 10 maja chcemy spowodować żeby każdy obywatel powyżej 18. roku życia mógł otrzymać e- skierowanie i od 10 maja zapisywać się na szczepienie. Tak żeby najpóźniej do sierpnia każdy obywatel mógł zostać zaszczepiony” – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Szczegóły dotyczące programu szczepień zostaną przedstawione na wtorkowej konferencji prasowej rządu.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.