W Lublinie powstanie kolejna restauracji sieci McDonald's. Gdzie?

mcd strzegom 8 e1476515093663

Przy al. Kraśnickiej powstanie szósta w Lublinie restauracja sieci McDonald’s. Przedsiębiorca dostał już zgodę na budowę.

Urząd Miasta w wydał pozwolenie na budowę restauracji McDonald’s. Będzie ona działać w centrum handlowo-usługowym na rogu al. Kraśnickiej i ul. Jana Pawła II. Projekt budowlany został zatwierdzony, a przedsiębiorca Kazimierz Lech otrzymał pozwolenie, aby rozpocząć budowę przy al. Kraśnickiej.

W dokumencie możemy odczytać, że restauracja typu fast food, będzie z okienkiem dla kierowców, czynna od godz. 6 do północy.

Restauracje McDonald’s serwujące jedzenie typu fast food w Lublinie są przy ul. Krakowskie Przedmieście, ul. Puławska, ul. Chemiczna, Al. Spółdzielczości Pracy i al. Unii Lubelskiej.

(fot. McDonald’s)

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.