W Lublinie powstają mikroapartamenty. Najmniejszy będzie miał 12 mkw

cam 2 maée

Przy al. Warszawskiej, niedaleko skansenu rusza budowa mikroapartamentów. Czy da się mieszkać na 12mkw?

Już wkrótce mieszkańcy Lublina będą mogli sami się o tym przekonać- przy al. Warszawskiej rusza budowa mikroapartamentów, odpowiada za nie lubelska spółka Big City Development.

W sąsiedztwie Muzeum Wsi Lubelskiej do końca 2017 roku ma powstać 41 gotowych do wprowadzenia mieszkań. Najmniejsze z nich będzie miało zaledwie 12,56 mkw, ale przeważają mieszkania zbliżone do 20mkw.

Jak zapewnia inwestor jest to odpowiedź na potrzeby ciągle rozwijającego się rynku mieszkań pod wynajem. To także ciekawa propozycja dla osób o mniejszym budżecie, marzących o własnym M.

Opłaci również osobom spoza Lublina, gdyż zakup takiego mieszkania może okazać się korzystniejszy niż wynajem kawalerki. Zwłaszcza, że mały metraż wiąże się z mniejszymi kosztami eksploatacyjnymi.

Pomysł na mieszkania o takiej wielkości nie jest nowy. Pierwsze mikroapartamenty powstały we Wrocławiu kilka lat temu. W ślad za nim poszły m.in. Warszawa oraz Poznań. Lokatorzy będą mogli wprowadzać się do budynku pod koniec 2017 r.

Wizualizacje

cam-4-maee

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czy developer będzie oferował zdjęcia 25-35 m mieszkań a sprzedawał 12 m? Ten z wrocławia tak dokładnie robi ma mase pomysłów na małe pomieszczenia ale żadnego rzeczywistego zdjęcia swojego całego mieszkania poniżej 15 m (ponad też nie) mnożą mu się zdjecia pojedynczych pomieszczeń i wiekszych metraży aranże. We wrocławiu wzystko za cene uwaga od 100 000 to chyba za 13 m. Dziwne wrocław żadnej realnej aranzacji 16 m ani 12 m czyżby wstydził się pokazać co oferuje. powiela więc obrazki ze świata – pomieszczenia sama kuchnia na 8-12 m widoczna na zdjęciu gdy salon ma podobną szerokość.