W Lublinie odbędzie się Giełda Mieszkań

giełda mieszkań

Choć jest ich dużo, to znaleźć to idealne, nie jest łatwo. W następny weekend w Lublinie odbędzie się Giełda Mieszkań. Będzie to już czwarta edycja wydarzenia.

 

Giełda Mieszkań to okazja do zapoznania się z lubelskim rynkiem nieruchomości, który rozwija się bardzo dynamicznie. Podczas wydarzenia swoją ofertę przedstawią wiodący deweloperzy, biura nieruchomości oraz firmy z branży finansowej.

 

Zainteresowani kupnem mieszkania lub domu będą mieli możliwość wyboru dogodnej dla siebie lokalizacji, metrażu, standardu wykończenia oraz ceny.

 

Czwarta edycja Giełdy Mieszkań to ponad trzydziestu wystawców, specjalne oferty dostępne tylko podczas Giełdy czy bezpłatne porady kredytowe, projektowe i ubezpieczeniowe.

 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 marca w godzinach 10-17 w Galerii GALA przy ulicy Fabrycznej 2 w Lublinie.

 

Szczegóły na stronie: www.gieldamieszkan.eu

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.