W domu znaleziono ciała dwóch osób. Na pomoc było już za późno

68 178471
Ciała dwóch w domu w miejscowości Wohyń | fot. KPP Radzyń Podlaski

Do tragicznego odkrycia doszło w jednym z domów w miejscowości Wohyń. Prawdopodobnie przyczyną zgonu dwóch osób było zatrucie tlenkiem węgla, popularnie zwanym czadem.

We wtorek policjanci zostali powiadomieni o tym, że w jednym z domów w miejscowości Wohyń (powiat radzyński) doszło do śmierci dwóch osób. Z ustaleń policji wynika, że dwie kobiety w wieku 35 i 51 lat zostały znalezione w jednym z pokoi. Przyczyną śmierci było najprawdopodobniej zatrucie tlenkiem węgla, popularnie nazywany czadem.

Decyzją prokuratora zwłoki kobiet zabezpieczone zostały celem przeprowadzenia sekcji, która pozwoli wyjaśnić dokładne przyczyny zgonu. Trwa postępowanie mające na celu wyjaśnić szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.