W czwartek i piątek nie zarejestrujesz auta. Wydział Komunikacji zmienia adres

Nowa siedziba Wydziału Komunikacji w Lublinie - ul. Czechowska 19A | fot. Google Street View

Masz zamiar w najbliższych dniach zarejestrować auto lub odebrać prawo jazdy? Spiesz się, bo Wydział Komunikacji w czwartek i piątek będzie zamknięty. Przenosi się pod nowy adres.

W dniach 10 oraz 11 stycznia (czwartek oraz piątek) Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Lublin nie będzie obsługiwał interesantów. Ma to związek w przenosinami Wydziału do nowej siedziby przy ul. Czechowskiej 19A w Lublinie.

– Zapraszamy mieszkańców do załatwienia wszelkich spraw zgodnie z kompetencjami tego wydziału do 9 stycznia (środa) przy ul. Leszczyńskiego 20 lub od 14 stycznia (poniedziałek) w nowym budynku przy ul. Czechowskiej 19A – mówi Olga Mazurek-Podleśna z lubelskiego ratusza.

Wydział Komunikacji obsługuje dziennie około 700 osób. Wydział pod nowym adresem ma obsługiwać jeszcze więcej interesantów – do ich dyspozycji będzie 15 stanowisk.

Przeczytaj także:

>> Wydział Komunikacji zmienia adres. Przerwa w działaniu na czas przeprowadzkiWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.