W czasie jazdy zepsuł mu się immobilizer. Gdy wrócił z zapasowym, auta już nie było

74586970 1325260347655970 4057817202122817536 o
Pozostawił auto na powierzchni wyłączonej z ruchu | fot. czytelnik Michał

Odholowaniem auta na parking strzeżony zakończyła się dzisiejsza interwencji straży miejskiej na ul. Pocztowej. Tam kierowca hyundaia pozostawił auto na powierzchni wyłączonej z ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godz. 13 na ul. Pocztowej w Lublinie. Strażnicy miejscy zostali powiadomieni o nieprawidłowym parkowaniu auta na terenie do tego nieprzeznaczonym. Na miejsce został wysłany patrol.

Strażnicy miejscy zastali na miejscu samochód marki Hyundai, który był zaparkowany na powierzchni wyłączonej z ruchu (tzw. martwe pole). Auto stało bezpośrednio na skrzyżowaniu ul. Pocztowej z ul. Kunickiego.

Strażnicy nie zastali na miejscu właściciela samochodu. Na miejsce został wezwany holownik. W związku z nieprawidłowym parkowaniem samochód został odholowany” – mówi Robert Gogola, rzecznik prasowy Straży Miejskiej Miasta Lublin.

Przypomnijmy, że odholowanie auta w Lublinie kosztuje 246 złotych + 35 zł za każdą rozpoczętą dobę na parkingu.

Awaria samochodu

O całej sytuacji dowiedzieliśmy się od czytelnika Michała, który zamieścił fotografię zaparkowanego hyundaia na naszej grupie na Facebook’u. W komentarzu odezwał się znajomy właściciela auta, który wytłumaczył, dlaczego akurat w tym miejscu auto było zaparkowane.

Kolegi auto, wysiadł mu immobiliser, jak zjeżdżał ul. Pocztową w dół. Tyle dobrego, że zdążył dotoczyć auto do martwej strefy, zanim pedały i elektronika wysiadły. Przyjechałem po niego i pojechaliśmy po zapasowy kluczyk, zanim wróciliśmy, auto już było odholowane. Trójkąt stał na podszybiu, a świateł nie dało się włączyć. Gratulacje dla straży miejskiej za brawurową i sprawnie przeprowadzoną akcję” – wyjaśnia pan Michał.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Kur.. Chyba nikt od tak sobie by samochodu by nie zostawił nie?? A te pasożyty już się zjechały, martwe pole to co im przeszkadzało!! A może by ktoś zasłab, wielcy bohaterowie

  2. Jakby skończyło się inaczej to skończyłaby się era awaryjnych jako 'zaraz wracam’ i każdy Janusz miałby pod ręką trójkąt. Skoro było ich dwóch jeden mógł zostać i pilnować a tak…