W Chełmie powstaje sztuczne lodowisko. Kiedy otwarcie?

130310059 3833528849991583 4494295681445211519 o
Ruszyły przygotowania do uruchomienia lodowiska w Chełmie | Miasto Chełm

W Chełmie powstaje sztuczne lodowisko. W przygotowanie lodowej tafli zaangażowani są pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Kiedy otwarcie i jakie zasady będą obowiązywać?

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie rozpoczął instalację tafli i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już w ten weekend (11-12 grudnia) otworzy sztuczne lodowisko. Tegoroczny sezon lodowiska będzie jednak zupełnie inny od poprzednich.

Lodowisko przy ul. Sienkiewicza 22 w Chełmie funkcjonować będzie w reżimie sanitarnym, co oznacza, że jednorazowo wpuszczana będzie określona liczba osób. Wejścia na lodowisko będą odbywać się o określonych godzinach i pomiędzy wejściami będą obowiązkowe przerwy techniczne.

Szczegóły dotyczące obowiązujących zasad i nowego cennika poznamy przez otwarciem lodowiska.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.