W centrum Lublina znów zapadła się jezdnia. Powód ten sam co przed rokiem [ZDJĘCIA]

Zapadła się nawierzchnia jezdni na ul. Królewskiej
Zapadła się nawierzchnia jezdni na ul. Królewskiej | fot. DW

Jezdnia ul. Królewskiej w Lublinie ponownie się zapadła, w tym samym miejscu, gdzie problem wystąpił przed rokiem. Sprawą zajmuje się już Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie.

Lublin. Jezdnia ul. Królewskiej znowu się zapadła

Zapadlisko powstało na ul. Królewskiej w Lublinie, na wysokości kamienicy pod numerem 2, w pobliżu Bramy Krakowskiej. Na pasie w kierunku ul. Wyszyńskiego zapadła się nawierzchnia jezdni z kostki brukowej, a także okolice włazu do studzienki kanalizacyjnej. Zjawisko miało miejsce w tym samym miejscu, gdzie wystąpiło już przed rokiem.

>>> Szczegóły: Zapadlisko na jezdni nieopodal Bramy Krakowskiej. To już kolejny przypadek na tej ulicy. Zobaczcie zdjęcia

Jak się okazuje, sprawa jest już znana z lubelskim urzędzie, jak również w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie. – „Z informacji uzyskanych od wykonawcy prac otrzymaliśmy zgłoszenie o utrudnieniach wynikających z awarii kanalizacji” – mówi Monika Fisz, rzecznik prasowy Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie.

W najbliższych dniach, o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne, ekipy MPWiK mają pojawić się na miejscu i przystąpić do prac naprawczych. Obecnie w miejscu zapadliska ustawiono pachołek ostrzegawczy na włazie do studzienki.

ZDJĘCIA

Zapadła się nawierzchnia jezdni na ul. Królewskiej
Zapadła się nawierzchnia jezdni na ul. Królewskiej | fot. DW
Zapadła się nawierzchnia jezdni na ul. Królewskiej
Zapadła się nawierzchnia jezdni na ul. Królewskiej | fot. DW

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.