"Volta" – komedia Juliusza Machulskiego kręcona w Lublinie. Wkrótce w kinach [ZWIASTUN]

„Volta” to najnowsza produkcja Juliusza Machulskiego. Miastem, w którym rozgrywa się akcja jest Lublin. Wkrótce premiera w kinach.

 

Po „Seksmisji”, „Kilerze” i „Vabank” król polskich komedii – Juliusz Machulski – powraca z nowym filmem zatytułowanym „Volta”. Będzie to piąty film ze szczęśliwą dla reżysera literą „V”.

 

Głównym bohaterem filmu będzie Bruno Volta, mistrz rozwiązywania zagadek potrafiący przejrzeć ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki.

 

Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bo dziewczyna jest godnym przeciwnikiem.

 

W obsadzie zobaczymy m.in. takich aktorów jak: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska, Katarzyna Herman, Cezary Pazura, Robert Więckiewicz, Tomasz Kot, Andrzej Zieliński, Jacek Braciak i Michał Żurawski.

 

„Volta” w kinach od 7 lipca 2017 roku.

ZwiastunWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.