Volkswagen wjechał do rowu i uderzył w przepust. Nikt nie przyznaje się do kierowania

IMG 20180326 074402
Volkswagen wjechał do rowu i uderzył w przepust | fot. Dominik Wąsik

W miejscowości Niedrzwica Kościelna samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Żaden z podróżujący nim mężczyzn nie przyznaje się do kierowania.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godz. 4.30 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Niedrzwica Kościelna. Samochód osobowy marki volkswagen z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechał z jezdni i wpadł do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust.

Po chwili na miejscu pojawił się patrol drogówki. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jak się okazało, żaden ze znajdujących się w pobliżu auta mężczyzn, nie przyznał się do kierowania pojazdem.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.