UWAGA! Zboczeniec nad Zalewem Zemborzyckim. Zaczepia młode kobiety i się onanizuje

zalew zemborzycki
Zalew Zemborzycki | fot. Dominik Wąsik

Otrzymaliśmy kolejną informację w ostatnim czasie o starszym mężczyźnie, który ma zaczepiać młode kobiety spacerujące wokół Zalewu Zemborzyckiego. Mężczyzna na widok kobiet ma się onanizować.

To nie pierwszy raz, kiedy nad Zalewem Zemborzyckim pojawił się ekshibicjonista. Co jakiś czas dochodzą do nas słuchu o zboczeńcach grasujących nad zalewem. Chodzi o jedną, a może więcej osób? Nie wiadomo.

Czytaj też: UWAGA! Wokół Zalewu Zemborzyckiego grasuje zboczeniec. Onanizuje się przy ludziach

Sytuację z piątku opisała nam nasza Czytelniczka, która napisała:

„W drodze do baru nad Zalewem Zemborzyckim jakieś 100-200 metrów przed restauracją w szuwarach przesiaduje starszy mężczyzna bez koszulki. Wyłania się niespodziewanie z roślin, stojąc po kolana w wodzie i zaczepia młode osoby, a nawet próbuje za nimi biec (może być agresywny). Uważajcie na siebie, szczególnie po zmroku.”

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. W poniedziałek w parku akademickim ok godz. 15.45 po stronie Orlenu widziałam onanizujacego się starszego mężczyznę. Z brzuchem, siwa głowa, wiek około 55-65 lat, wzrost powyżej 175 cm. Nie zdarzylam go nagrać wsiadł na rower i odjechał. Ale ostrzegam mieszkańców.

  2. Ostatnio miałam taką przygodę w Lubartowie. starszy pan nie tylko zaczepiał młode kobiety ale matki z dziećmi ale oczywiście po zgłoszeniu sprawy na policję to przyjechali po godzinie a facet zdążył pójść do domu przebrać się i legalnie wyjść z mieszkania na miasto.

  3. A Policja w tym samym czasie sprawdza wpisy do karty wędkarskiej Wedkarzom ha,ha,ha.