UWAGA! Wokół Zalewu Zemborzyckiego grasuje zboczeniec. Onanizuje się przy ludziach

IMG 20170514 202616
Zalew Zemborzycki w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Zboczeniec grasuje nad Zalewem Zemborzyckim? Mężczyzna ma onanizować się przed kobietami spędzającymi czas nad zalewem. Jak się okazuje to nie pierwszy taki przypadek.

To nie pierwszy raz, kiedy nad Zalewem Zemborzyckim pojawił się ekshibicjonista. Co jakiś czas dochodzą do nas słuchu o zboczeńcach grasujących nad zalewem. Chodzi o jedną, a może więcej osób? Nie wiadomo.

Sytuację z czwartku opisała nam nasza Czytelniczka, która napisała:

Chciałabym ostrzec wszystkie osoby, które lubią spędzać czas nad Zalewem Zemborzyckim. Sytuacja z dzisiaj: siedziałam z przyjaciółką w tym właśnie miejscu, a gdy się odwróciłam jakieś 15 metrów od nas stał starszy facet z opuszczonymi spodniami onanizując się na nasz widok. Kiedy wyciągnęłam telefon żeby zrobić mu zdjęcie, uciekł wyraźnie niezadowolony z mojego czynu. Jest to już druga taka sytuacja. Jakieś dwa tygodnie temu ten sam pan również sprawiał sobie przyjemność nad naszym Zalewem. Co będzie kiedy trafi na dziecko? Nie wiadomo co mu jeszcze przyjdzie do głowy

Czytaj także: Uwaga na zboczeńca nad Zalewem Zemborzyckim. Onanizuje się przy ludziach

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.