Uwaga właściciele psów! Ktoś podrzucił kiełbasę z haczykami wędkarskimi

83539095 357393791913080 672514270562416684 o
Kiełbasa z haczykami wędkarskimi w wąwozie na Czubach | fot. czytelniczka Wiktoria

Uwaga właściciele czworonogów! Nieznany sprawca podrzuca w Lublinie psom kiełbasę nafaszerowaną metalowymi haczykami na ryby. Sprawa została zgłoszona na policję.

Ktoś z premedytacją podrzuca śmiertelne pułapki dla psów. Zwabione zapachem kiełbasy, psy są narażone na śmiertelne niebezpieczeństwo. Kiełbasa nafaszerowana metalowymi haczykami wędkarskimi została znaleziona na trawniku przy ul. Perłowej przy wąwozie na Czubach. Sprawa została zgłoszona na policję.

Przypomnijmy, że nie jest to pierwsza tego typu sytuacja w wąwozie na Czubach. W grudniu nieznany sprawca w okolicach wybiegu dla psów przy ul. Dziewanny porozrzucał kiełbasę nabitą małymi gwoździami. W tamtym przypadku sprawa również została zgłoszona na policję. O tym pisaliśmy TUTAJ.

Apelujemy o szczególną uwagę przy wyprowadzaniu naszych pupili na spacer. Niestety nikt nie jest w stanie przewidzieć, gdzie następnym razem nasze psy natkną się na śmiertelną pułapkę. Aby uchronić psa przed zjedzeniem niebezpiecznego przedmiotu, można podczas spaceru założyć mu kaganiec.

Działanie, zmierzające do okaleczenia zwierząt podlega karze. Za uśmiercenie zwierzęcia bądź znęcanie się nad nim grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.