UWAGA! W Lublinie grasuje zboczeniec. Onanizuje się na oczach przechodniów

viewer 2048736 1280
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

O sprawie poinformowała nas czytelniczka, która była świadkiem niecodziennego zachowania mężczyzny, który onanizował się w miejscu publicznym.

Do zdarzenia doszło dzisiejszego poranka o godz. 5.30, kiedy to pani Emilia była w drodze do pracy. Niecodzienna sytuacja miała miejsce przy akademiku na osiedlu Piastowskie w dzielnicy LSM.

Mężczyzna stał na trawie po prawej stronie schodów do ul. Głębokiej. Nie zdążyłam zrobić zdjęcia, ponieważ od razu zareagowałam i powiedziałam do niego „co robisz pajacu” i on od razu odwrócił się i poszedł” – relacjonuje pani Emilia.

Jak wyglądał ten mężczyzna? – „Tyle co widziałam, że palił papierosa, średniego wzrostu, ostrzyżony na krótko z plecakiem. Jego wiek określiłabym na ok. 30-40 lat” – dodaje.

To nie pierwszy przypadek takiego zachowania w naszym mieście. Ostatnio pisaliśmy o zboczeńcu, który onanizował się przy ludziach nad Zalewem Zemborzyckim. O tym pisaliśmy tutaj.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.