Uwaga! Ten mężczyzna od tyłu podszedł do kobiety i zaczął ją obmacywać

Zboczeniec obmacywał kobietę ul. Rataja w Lublinie
Zboczeniec obmacywał kobietę ul. Rataja w Lublinie | fot. nadesłane

Czytelniczka publikuje nagranie i chce ostrzec inne kobiety przed tym mężczyzną, który podszedł do niej od tyłu i zaczął ją obmacywać. Sprawa została zgłoszona na policję.

W biały dzień rzucił się na kobietę i zaczął ją obmacywać

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (28.06) około godz. 11.30 na ul. Rataja w Lublinie. Do spacerującej kobiety z dzieckiem w wózku podszedł od tyłu mężczyzna i obejmując ją oburącz, dotykał w miejsca intymne.

Sprawca dopuszczając się na niej tej czynności miał założone czarne okulary, aby utrudnić swoją identyfikację. Gdy kobieta zaczęła krzyczeć mężczyzna oddalił się w kierunku wiaduktu na ul. Antoniny Grygowej.

„W biały dzień ten „facet” podszedł od tylu do mojej koleżanki, która stała z wózkiem i zaczął ją obmacywać. Sprawa została zgłoszona na policję” – pisze koleżanka napadniętej kobiety.

Kobiecie udało się uwiecznić wizerunek zboczeńca.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego przestępstwa, o kontakt z VI Komisariatem Policji w Lublinie pod nr tel. 47 811 46 61.

Przypomnijmy, że to kolejny w ostatnim czasie taki incydent, o którym informujemy. Do poprzedniego doszło przed kilkoma dniami na Czechowie. O tym przeczytasz więcej tu: Po Lublinie grasuje zboczeniec. „Zaszedł mnie niespodziewanie od tyłu”

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Może ktoś wie gdzie to było? Bo ja razem z paroma znajomymi mamy zamiar dorwać tego gnoja. Tylko musimy wiedzieć skąd zacząć

  2. Alpha daj spokoj…
    Gdyby nie typ jak ten, nigdy nie pojawiłbyś się na tym świecie.
    Poza tym idioto naucz się czytać, WIADUKT NA ULICY RATAJA.