Uwaga! Po Lublinie grasuje zboczeniec. „Zaszedł mnie niespodziewanie od tyłu”

mężczyzna kaptur noc cień
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Mieszkanka Lublina ostrzega przed zboczeńcem, który grasuje na Czubach w Lublinie. Młody mężczyzna zaszedł kobietę od tyłu i zaczął ją obmacywać. Sprawa została zgłoszona na policję.

Zboczeniec na Czubach

Do zdarzenia doszło w środę (23.06) około godz. 23.10 przy ul. Sasankowej w Lublinie. Informację o tym zdarzeniu od otrzymaliśmy jednej z mieszkanek, którą zaczepił młody mężczyzna.

„Zostałam napadnięta na tle seksualnym. Facet na około 20-stu paru lat, niewysoki, szczupły z bródką, ubrany w szarą/brązową koszulkę i krótkie materiałowe spodenki. Zaszedł mnie niespodziewanie od tylu, złapał za biust i obmacywał.

Na pytanie „co ty robisz?” odpowiedział „gwałcę Cię”. Krzyczałam, żeby mnie puścił i wtedy spytał, czy chce się z nim całować. Powiedziałam, żeby mnie zostawił, wyszarpałam się i uciekłam do domu. Miało to miejsce obok poczty. Sprawa została zgłoszona na policję.

Uważajcie na siebie, bo ja nie zwracałam uwagi na to, co się dzieje dookoła i pojawił się tak niespodziewanie, że nawet nie wiem dokładnie, z której strony przyszedł” – ostrzega nasza czytelniczka.

Apelujemy do mieszkańców o czujność i zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom.

ZOBACZ TAKŻE:
► Uwaga! Ten mężczyzna od tyłu podszedł do kobiety i zaczął ją obmacywać

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Od miesiąca widuję takiego przy ul. Pogodnej i ul. Słowicza. Zauważyłam że od jakiegoś tygodnia za mną jeździ. Ma jasno-niebieskie auto marki Renault Kangoo. Taki sam rysopis. Uważajcie i bądźcie ostrożni!!

  2. Równie dobrze mógłby być przykładnym wyborcą PiS, Ziobry, Bosaka czy Korwina (tak jak większość katolickich księży w Polsce) a określenie „zboczeniec” jest tu chyba na wyrost, może nawet Minister Czarnek przyznałby rację, ponieważ opisywany tu mężczyzna ma normalne zainteresowania, woli kobiety i raczej jest tu opisany tylko jako molestujący niż gwałcicel. Jego celem jest raczej poprawa samopoczucia, niż wskaźnika dzietności. Kobiet i tak trochę szkoda, bo Państwo Kaczyńskiego powinno dawać na dzieci z gwałtu dodatkowe 500+, a nie daje, a powinno.