Uwaga kierowcy! Zamknięta DK12. Prokuratura przeprowadza eksperyment na drodze

policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Prokuratura wraz z policją zamknęli na kilka godzin drogę krajową nr 12. Na drodze przeprowadzany jest eksperyment procesowy.

 

Prokuratura Rejonowa w Puławach i KPP w Puławach przeprowadzają eksperyment procesowy na DK12 na wysokości miejscowości Płonki. Kierowcy są kierowani na objazdy.

 

Ruch od strony Lublina jest kierowany przed Markuszowem – drogą łącznikową – do węzła Nałęczów S12/17. Od strony Puław ruch będzie kierowany w Kurowie w kierunku węzła Kurów Wschód S12/17 – ul. Głowackiego (samochody osobowe), a także w kierunku węzła Kurów Zachód S12/17 – byłą drogą krajową nr 17 (samochody ciężarowe).

 

Prace śledczych zaczęły się o godz. 20:00 i potrwają do godz. 23:00.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.