Utrudnienia na ul. Do Dysa w Lublinie. Zderzenie bmw z audi

karetka pogotowie ratunkowe 999
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Ze sporymi utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy poruszający się ul. Do Dysa. Przed godz. 8 rano doszło tam do poważnego wypadku z udziałem dwóch aut. Jedna osoba jest poszkodowana.

Do zdarzenia doszło we wtorek o godz. 7.55 na ul. Do Dysa w Lublinie. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych: bmw i audi. Jak informuje policja, kierowca bmw z licznymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

W wyniku pracy służb na miejscu ulica Do Dysa w kierunku ul. Choiny jest całkowicie zablokowana.

Objazdy komunikacji miejskiej

W związku z wypadkiem na skrzyżowaniu al. Spółdzielczości Pracy i ul. Do Dysa, linie nr 23 i 42 w kierunku Felin/os. Poręba kursują objazdem: … – Kupiecka – Nasutowska – Kwietniowa – Wojtasa – … z pominięciem przystanków: Nasutowska – Ikea 02, Ikea 02, Dożynkowa 05 oraz Bursaki 01 NŻ.

//Aktualizacja – godz. 11.00

Ruch został wznowiony. Autobusy linii 23 i 42 wracają na swoje podstawowe trasy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.