Utrudnienia na S12/S17. Kierowca BMW wpadł w poślizg i uderzył w bariery energochłonne

image00003
BMW uderzyło w bariery energochłonne na drodze ekspresowej S12/S17 | fot. czytelnik Jakub

Uwaga kierowcy! Napotkacie na utrudnienia na drodze ekspresowej S12/S17 Lublin – Piaski. W miejscowości Wola Piasecka BMW uderzyło w bariery energochłonne.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 18.45 na drodze ekspresowej S12/S17 w miejscowości Wola Piasecka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca białego BMW jadąc w kierunku Piask, stracił panowanie nad autem, w wyniku czego BMW wpadło w poślizg i uderzyło w bariery energochłonne. W tym miejscu ruch odbywa się prawym pasem.

Natomiast około godz. 19.30 kilkaset metrów wcześniej na tym samym odcinku S12/S17, w miejscowości Bystrzejowice, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Toyota. Na razie nic nie wiadomo o osobach poszkodowanych. W miejscu zderzenia pojazdów ruch odbywa się lewym pasem.

image00002
BMW uderzyło w bariery energochłonne na drodze ekspresowej S12/S17 | fot. czytelnik Jakub
image00001
Zderzenie dwóch toyot na drodze ekspresowej S12/S17 | fot. czytelnik Jakub

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Serio wpadł w poślizg? Ciekawe z jaką prędkością ten biedny kierowca bardzo małego wiadomoczego jechał..