Utrudnienia na przejeździe kolejowym w regionie. Prace potrwają kilka dni. Wyznaczono objazdy

roboty drogowe znak utrudnienia
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin

W dniu 31 lipca br. od godziny 08.00 planowane jest zamknięcie drogi powiatowej nr 1716L w obrębie przejazdu kolejowego w miejscowości Puchaczów (linia nrl „J” Jaszczów – Bogdanka km 24,117, będącego własnością przedsiębiorstwa Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.)

Wyznaczono objazdy

Objazd zostanie poprowadzony drogą krajowa nr 82 oraz droga powiatową nr 2011L przez miejscowości: Stara Wieś — Albertów — Stefanów. Trasa objazdu dla samochodów ciężarowych powyżej 7t (jadących od strony miejscowości Dratów) poprowadzona zostanie drogą wojewódzką nr 820 oraz droga krajową nr 82 przez miejscowości: Ludwin Łeczna. Utrudnienia potrwają do dnia 05.08.2023r do godz. 24:00.

Prace wykona Firma iKOM Sp. z o. o. działając na zlecenie LWZ sp. z .o. o.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.