Utrudnienia na obwodnicy Lublina. Seat uderzył w bariery energochłonne

Seat uderzył w bariery na obwodnicy Lublina
Seat uderzył w bariery na obwodnicy Lublina | fot. czytelnik Kamil

W piątek na obwodnicy Lublina doszło do kolizji. Są utrudnienia w ruchu.

Samochód uderzył w bariery na obwodnicy Lublina

Do zdarzenia doszło w piątek (24.11) około godz. 14:00 na obwodnicy Lublina. Na drodze ekspresowej S12/S17, przed węzłem Lublin Czechów, samochód marki Seat uderzył w bariery energochłonne.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca seata poruszał się w kierunku Chełma. Przed zjazdem na węzeł wpadł w poślizg, po czym uderzył w bariery energochłonne na pasie zjazdowym, a następnie zatrzymał się na lewym pasie, obrócony o 180 stopni względem kierunku jazdy.

Autem podróżował młody mężczyzna. Nie doznał on jednak żadnych obrażeń. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu na lewym pasie w kierunku Chełma. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Zdjęcia

Seat uderzył w bariery na obwodnicy Lublina
Seat uderzył w bariery na obwodnicy Lublina | fot. czytelnik Kamil

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.