Utrudnienia dla kierowców. Radiowozy na ulicach Lublina

radiowóz policja
Radiowóz policji | fot. Dominik Wąsik

Tymczasowych utrudnień w mieście mogą doświadczyć kierowcy, kierujący się w okolice centrum miasta. Powodem są zaplanowane na jutro pochody związane z marszami ku pamięci Rzezi Wołyńskiej.

Lubelski Marsz Pamięci Rzezi Wołyńskiej

Jutro (wtorek, 11 lipca) w godz. 18.00-21.00, w związku z marszami upamiętniającymi ofiary ludobójstwa na Wołyniu, wystąpią tymczasowe utrudnienia w ruchu na części ulic w centrum miasta.Przez ulice Lublina przejdą dwa marsze, które upamiętniają tragiczne wydarzenia na Wołyniu w 1943 roku. Pierwszy z nich „Marsz Pamięci, pokoju i zgody w 80. rocznicę Rzezi Wołyńskiej” rozpocznie się o godz. 18.00 przy pomniku Ofiar Wołynia przy ul. Raabego. Uczestnicy przejdą ulicami: Raabego, Akademicką, Łopacińskiego, Al. Racławickimi, Krakowskim Przedmieściem z wykorzystaniem jezdni. Wydarzenie zakończy się na Placu Litewskim ok. godz. 20.30.

Drugi z marszów zaplanowano również na godz. 18.00. Uczestnicy spotkają się na Placu Litewskim, następnie ulicami: Krakowskie Przedmieście, Lubartowską, Kowalską przejdą na Plac Zamkowy pod pomnik Symbol Lwowa. Zgromadzenie potrwa do godz. 21.00.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.