Uszkodził zaparkowane autobusy na dworcu. Poszukuje go policja

uszkodził autobusy lublin
Wandal zniszczył dwa autobusy | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują wandala, który uszkodził dwa zaparkowane na dworcu autobusy rejsowe. Właściciel oszacował straty na ponad 22 tys. zł.

Do zdarzenia doszło w nocy z 21/22 października na terenie dworca autobusowego zlokalizowanego w pobliżu dworca PKP przy ul. Dworcowej w Lublinie. Nieznany sprawca uszkodził tam dwa zaparkowane autobusy rejsowe.

Wandal zbił przednią szybę w jednym z pojazdów oraz urwał wycieraczkę i uszkodził osłonę lusterka. W drugim natomiast stłukł szybę w przednich drzwiach i uszkodził element maskujący.

Firma, do której należą oba pojazdy, wyceniła straty na kwotę ponad 22 tys. zł. Sprawa zgłoszona została na policję, która zabezpieczyła monitoring z dworca autobusowego.

Po przejrzeniu nagrań okazało się, że tej nocy, kamery zarejestrowały zdarzenie, a także wizerunek wandala. Na zabezpieczonym nagraniu widać, że mężczyzna raczej nie był „trzeźwo” myślący.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.