Usiłował zgwałcić młodą kobietę w klubie w centrum Lublina. Poszedł za nią do toalety

dyskoteka klub muzyczny ludzie taniec
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który w ubiegły weekend usiłował zgwałcić młodą kobietę w jednym z klubów muzycznych w centrum Lublina.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w jednym z klubów w centrum Lublina. Policjanci zostali powiadomieni przez poszkodowaną, że jeden z mężczyzn przebywający w klubie usiłował ją zgwałcić w klubowej toalecie.

Do zdarzenia miało dojść, kiedy młoda kobieta udała się do toalety. Wtedy za nią podążył 34-latek. Tam nawiązał z kobietą rozmowę, podczas której zaproponował jej odbycie stosunku seksualnego. Kiedy kobieta mu odmówiła, 34-latek zaczął być agresywny.

Z ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna zaczął stosować przemoc wobec kobiety, zaczął ją bić pięściami po głowie i próbował zgwałcić. Na szczęście kobiecie udało się uciec do jednej z kabin, gdzie się zamknęła. Gdy to toalety weszli inni ludzie, napastnik się spłoszył i uciekł.

Mężczyzna został szybko zatrzymany przez policjantów. W chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. 34-letni mieszkaniec podlubelskiej miejscowości usłyszał zarzut usiłowania zgwałcenia. Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

Czytaj także: Saviour padł ofiarą ataku pod klubem w centrum Lublina. Znajomi zbierają pieniądze na jego leczenie

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.