Opole Lubelskie: Rowerzysta wjechał prosto pod ciężarówkę

Kierujący rowerem 41–latek nagle wyjechał z drogi gruntowej na jezdnię i wjechał wprost pod koła ciężarowego mana. Mężczyzna ciężko ranny został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Uściąż. Policjanci ustalili, że kierujący manem 59–latek jechał w kierunku Opola Lubelskiego. Niespodziewanie, z drogi gruntowej biegnącej po prawej stronie jezdni wyjechał mu wprost pod koła rowerzysta. Pomimo gwałtownego hamowania nie udało się 59–latkowi uniknąć zderzenia z rowerem. Mężczyzna natychmiast wezwał pogotowie. Nieprzytomny cyklista z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala.

Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący ciężarówką był trzeźwy. Policjanci ustalają przyczynę gwałtownego zachowania się 41–letniego rowerzysty. Stan jego trzeźwości pozwoli wkrótce określić badanie krwi.

(fot. policja)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.