Urzędów: Mężczyzna z nożem przyszedł po piwo

kraśnik piwo nóż sklep

Policja zatrzymała mężczyznę, który w jednym ze sklepów w Urzędowie zagroził właścicielowi nożem i zażądał sześciopak piwa. 32-latka zatrzymano kilkadziesiąt metrów od sklepu.

 

W sobotę w Urzędowie policjanci zatrzymali uzbrojonego w nóż mężczyznę. Trzydziestodwuletni mieszkaniec gminy Borzechów wszedł do sklepu, zabrał z półki opakowanie z piwem i grożąc właścicielowi nożem wyszedł.

 

Po zgłoszeniu na miejsce został skierowany patrol. Policjanci zauważyli groźnego mężczyznę kilkadziesiąt metrów od sklepu. Został obezwładniony i zatrzymany. Znaleziono przy nim długi na ponad 30 cm nóż kuchenny, oraz tzw. nóż tapicerski.

 

– Mężczyzna był bardzo agresywny, groził, że wszystkich zabije. Był nietrzeźwy w wydychanym powietrzu miał ponad 2 promile alkoholu. Ze względu na ciągłą agresję i stan psychiczny został przewieziony do szpitala na obserwację psychiatryczną – informuje st.asp. Janusz Majewski.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.